מתאמנים מספרים

מתאמנים מספרים

אתה לא נולד ספורטאי, אתה הופך לכזה

לאורך השנים האחרונות, הכנו מאות מתאמנים ליעדים שהציבו בפניהם. כל אחד הגיע ממקום אחר, ברמה אחרת ובמצב אחר. ביחד עם בדיקות מעבדה, בניית תוכנית אישית מותאמת, בקרה ומעטפת קבוצתית כולם הפכו את הספורט לחלק מרכזי מחייהם והגיעו להישגים רבים.

אורי שור

נשוי + 4, בן 48
התחלתי לרוץ לפני כ 4 שנים. סיימתי 3 חצאי מרתון, ולפני שנה בערך החלטתי לנסות מרתון מלא. חבר שמתאמן עם שוקי המליץ לי עליו וכך הגעתי. שוקי והצוות (רועי וטל), נתנו לי בדיוק את התוספת שחסרה לי – תוכנית אימון אישית מדויקת לצרכים שלי, וליווי צמוד לאורך הדרך. כלים אלו עזרו לי להתאמן בהתמדה ובהקפדה. לקראת יום המרתון קיבלתי הנחיות אישיות וטיפים חשובים, שעזרו לעבור את ההכנות והריצה עצמה בביטחון ופוקוס גבוה.
ההכנה היסודית והמדויקת של צוות סרויה עזרה לי לסיים את המרתון בזמן טוב יותר ממה שתכננתי, וחשוב מזה, עם חיוך גדול 😊. הליווי המקצועי תרם לי באופן משמעותי להרגשת הביטחון במוכנת לקראת המרתון.

אמיר כהן

בן 32 נשוי טרי ומאושר. נמצא אצל שוקי 3 חודשים בתכנית אימונים איש ברזל ומבצע איתו את כל האימונים, שחיה, רכיבה וריצה במהלך השבוע. לפני שהחלטתי להצטרף לקבוצה נפגשנו בבית קפה ושם הבנתי ששוקי האיש מתאים למרחקים ארוכים תרתי משמע. הבטחון, הניסיון, צורת האימון והטיפים בכל אימון גרמו לי להבין שאני אצל המאמן מספר אחת. שוקי וצוות המאמנים המוכשרים שאיתו הביאו אותי לשיפור משמעותי בטווח קצר בכושר הגופני וביכולות שלי ובכל אימון אני לומד משהו חדש.
היעד הקרוב שלי הוא חצי ישראמן ועד עכשיו הספקתי לרוץ במרתון תל אביב, ים המלח, חצאי מרתון ברחבי הארץ ולהתחרות בספרינט גן שמואל.

יובל שולץ

בן 46, נשוי + 4, מרגיש בן 32, טבעוני 7 שנים מטעמי בריאות וחמלה.
לפני כחמש שנים נדבקתי בחיידק הריצה
בתחילת 2019 נדלקתי על המרתון בים המלח ואם כבר מרתון אז למה לא לרוץ את ה50 ק"מ. 5:33 היה אש!
חיפשתי מאמן שיכין אותי בצורה יסודית ובטוחה וימנע ממני לפצוע את עצמי שוב ושוב.
על שוקי שמעתי מחברים שהתאמנו אצל לאיש ברזל במשך שנים.
היסודיות והדיוק בשיטת האימונים של צוות סרויה (שוקי וטל) בנו אותי לאט לאט במשך שישה חודשים והביאו אותי למצב שבו הרגשתי שהבסיס שלי חזק מאי פעם. כמו שאמרתי לטל אחרי ריצה מסכמת של 51 ק"מ "אני מרגיש שאני יכול להזין כל מרחק לשעון ופשוט לרוץ בלי סוף!".
אין לי ספק שההכנה הסבלנית והסיזיפית הביאה אותי למצב שבו יכולתי בבטחון לעמוד על קו הזינוק של אולטראמרתון ערבה ולדעת בבטחון שאוכל לסיים אותו בבטחה. את החוויה של חציית קו הסיום אחרי מרחק בלתי נתפס של 85 ק"מ הוא משהו שאני עדיין מנסה להכיל.
תודה שוקי, תודה טל, לא יכולתי לעשות את זה בלעדיכם.

אבי ממיה

בן 43, נשוי באושר עם שלושה בנים מקסימים. עובד בבנק לאומי, בתחום המחשבים.
בגיל 40 הבנתי שעליי לתחזק לא רק את שרתי הבנק אלא את הגוף ובריאות הנפש שלי. התחלתי לרוץ חצי מרתון ומשם השמיים הם הגבול.
הצטרפתי לקבוצה של שוקי, כי מצאתי מאמן שפועל מכל הלב. אחראי, דואג שמצליח לקדם ולשפר את יכולותי.
השתתפתי עד היום במספר רב של טריאתלונים, שתי תחרויות של חצי איש ברזל עם פנים קדימה לחצי ישראמן 2020 אילת ועד לתחרות איש ברזל המלאה ברוט, גרמניה.

שלומי אזולאי

בן 47, נשוי באושר שני ילדים מדהימים. מציל וחובש חוף ריף הדולפינים אילת, מתאמן בקבוצת הריצה, איש ברזל, טריאתלון.

הצטרפתי לקבוצה בזכות שוקי, הוא המאמן מספר 1! מתאמן עם שוקי כ-4 שנים, לפני שהצטרפתי עסקתי בריצה בלב, הקבוצה בשבילי היא בית ומשפחה.

השתתפתי עד היום באיירונמן פרנקפורט וכן במספר טריאתלונים בישראל. תחרות השיא הייתה אשקלון אליפות ישראל ספרינט מקום 3 עלית.

דניאל זיצרמן

בן 46, מנכייל חברת סופה טכנולוגיות בע"מ, מתאמן בקבוצת הברזל של טים סרויה.
הגעתי לקבוצה בעקבות חברים והמלצות, התאמנתי בעבר בתחום הוקי גלגליות וקרח. לאחר המרתון הראשון שלי בריגה חיפשתי מאמן מקצועי וקבוצה שאוכל להתאמן איתה ולהגיע ליעד הבא – איירונמן פרנקפורט 2019 אותו סיימתי בהצלחה לאחרונה.
מאז הצטרפתי לקבוצה אני מתאמן לפי התוכנית האישית והמדויקת של שוקי, סיימתי בהצלחה השנה גם תחרויות חצי איש ברזל ישראמן אילת 2019, גראן פונדו ערבה 2019.

עודד שלמוביץ

בן 55, נשוי +3, עצמאי – שיפוצניק. מתאמן בקבוצת הברזל של טים סרויה. הגעתי לקבוצה בעקבות פירוק של הקבוצה הקודמת שלי ובעקבות המלצות של חברים. זו הקבוצה שבה אני מרגיש שכל הזמן יש לאן להגיע. זה הבית!

לפני שהגעתי לקבוצה התאמנתי בשחיה, ריצה, הישרדות. מתאמן על פי תוכנית אישית עשיתי 2 תחרויות טריאתלון ספרינט וסיימתי 2 תחרויות איש ברזל: Challenge roth 2018, Mainova Ironman Frankfurt 2019

ארז תבור

בן 49, נשוי לאישה אלופה + 5 ילדים מדהימים, קצין משטרה.

עוסק בספורט סיבולת כבר 10 שנים ומתאמן בקבוצת הברזל שלנו שהיא כמו בית בשבילי. הישג בולט: איירונמן פרנקפורט 11:30. מתאמן בקבוצה כשנה וחצי.

רועי טויטו

בן 37, נשוי , מעצב פנים ומאמן שחייה בקבוצת TEAM SEROYA.

מתאמן בקבוצת הברזל, הצטרפתי לקבוצה מפני שחיפשתי מאמן מקצועי עם ניסיון וידע בתחום הטריאתלון ואת אלה מצאתי אצל שוקי סרויה. הקבוצה בשבילי היא כמו משפחה! עד כה השתתפתי בתחרויות חצי איש ברזל באוסטריה, וחצי ישראמן אילת

ארז גטי

בן 42, תושב ראש העין, פרמדיק

מתאמן בקבוצה כמעט שנתיים בקבוצת הברזל, הקבוצה בשבילי היא כמו משפחה שנייה! עד שהגעתי לקבוצה לא עשיתי שום דבר ספורטיבי בצורה מקצועית, שחיתי בעבר הרחוק והצטרפתי בזכות המעטפת של הקבוצה והתוכנית האישית ששוקי בונה לכל מתאמן בצורה הכי מקצועית בהתאם ליכולותיו. ההישג הבולט שלי: חצי איש ברזל בתחרות הישראמן באילת וכיום מתאמן לתחרות איש הברזל הראשונה שלי.

דרור מגל

בן 47, היזם של סוגרים הכל לדירה, אב ל-3. לאחר שסיימתי את המרתון השישי שלי נרשמתי לתחרות איש הברזל באוסטריה. חיפשתי מאמן מקצועי שילווה אותי לתחרות איש הברזל ועם המלצות שהגיעו מכמה אנשים החלטתי להצטרף לשוקי סרויה ולקבוצה ואני מוצא בה בית ספורטיבי עם אנשים נפלאים וליווי ברמה הגבוהה ביותר. 

אני בקבוצה כשנה, נהנה מאוד מהאימונים ומהמקצועיות, התוכניות האישית והקבוצתית וסיימתי בהצלחה את התחרויות של חצי ישראמן 2019 ואיירונמן אוסטריה מקצה מלא 2019.

ארז חזן

בן 40, נשוי + 3 עיסוק משטרה. מתאמן בקבוצת איש ברזל, טריאתלון
"אני נכנסתי לקבוצה לאחר ששמעתי על שוקי ממספר מתאמנים שכבר התאמנו אצלו. לאחר מפגש אישי עם שוקי שפירט והסביר על שיטת האימון שלו שמאד הרשימה אותי. הצגתי בפניו את היעדים שלי ומה הרצונות שלי ושהכל ישתלב לי בחיים עם הבית והעבודה. שוקי מתכנן תוכנית אישית שמתאימה ועונה על כל הדרישות. מאמן בעל יחס אישי שמביא אותך ליכולות גבוהות מאד ושומר על בריאות המתאמנים שלו בלי לוותר על איכות האימון.
מתאמן תחת שוקי 3 שנים במהלכם סיימתי מספר חצאי איש ברזל, מספר תחרויות טריאתלון ואיש ברזל אחד ולא אחרון. טים סרויה עבורי כמו משפחה קטנה שאני אישית פוגש אותה פעם בשבוע. אנשים מיוחדים למאמן מיוחד.

עופר הירשפלד

בן 49, נשוי + 4 וטרינר. אוהב אוכל מוזיקה והיום גם ספורט. מתאמן בקבוצת הריצה, איש ברזל, טריאתלון. לפני שהתחלתי להתאמן בקבוצה לא עסקתי בספורט בכלל. עד היום סיימתי כבר מספר תחרויות טריאתלון, חצי איש ברזל, איש ברזל ומרתון מלא והספורט הפך להיות תחביב מרכזי בחיי, ממש כמו משפחה שניה.

שחר מגן

בן 46, נשוי ואב לשלושה בנים. מהנדס שכיר בחברה שעושה טכנולוגיית קצה בתחום הווידאו. אוהב מאוד בילויים זוגיים. מכור לספורט בעיקר אירובי וחדר כושר ומתאמן לתחרות איש הברזל הראשונה שלי. הגעתי לקבוצה בעקבות המלצה של אנשים קרובים אליי עופר ורד ודרור מגל.

הקבוצה בשבילי היא הדרך להשגת היעד, חברים לדרך, קבוצת העצמה, מתאמן בקבוצה כ-4 חודשים

בנימין פרידמן

בן 42, עצמאי בתחום רפואה משלימה (דיקור, טווינא, מאסג' וכו') הכל על מנת לשפר את המצב הנפשי והגופני של המטופל).

נשוי ללירון ואבא לדולב 11 ושי 9, מתאמן בקבוצת הטריאתלון כ-8 חודשים.

היה משהו בשיחה עם שוקי שאמר לי, שהוא יודע על מה הוא מדבר וגם הביטחון שנתן לי שכל אחד יכול להגשים חלום (כרגע שלי זה חצי ישראמן אילת 2020. שני ספרינטים (ראשל"צ ותל אביב)). בעבר התאמנתי בגוגיטסו, ריצה, אבל שנתיים וחצי לפני ההצטרפות לקבוצה הייתי פדלאה.                 

הצטרפו ל- team seroya